Skautsky klobuk TONAK zelena
€110
€70
(–36 %)

Originál skautský detský klobúk s koženým pásikom a s prackou po obvode v zelenej farbe.

Kód: 23/53
Siltovka skautska lalia 1
€8

Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak skautskej ľalie. Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom.

3 - 7 dní
Kód: 28
Siltovka skautska vcielka 1
€7

Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak včielky (v tmavomodrej farbe). Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom.

Skladom  (2 ks)
Kód: 30
Siltovka vlca 1
€7

Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak vĺčaťa. Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom.

Skladom  (7 ks)
Kód: 29
Baret BW (Čierny)
€21

Kvalitný baret od nemeckého výrobcu MIL-TEC. Tento typ baretu je používaný BW nemeckou armádou. Možno ho používať aj ako skautský baret schválený podľa skautského rovnošatového predpisu.

Kód: 366/56
Baret BW (Korálovo červený)

2 - 3 týždne
Kód: 363/56
Baret BW bledoolivový

2 - 3 týždne
Kód: 372/56
Baret BW BORDEAUX (Bordový)

Kód: 369/56
Baret Inspecition Ready (Khaki)
€21

Kvalitný vlnený baret, vyrobený podľa armádnej špecifikácie a bežne používaný v US Army. Možno ho používať aj ako skautský baret schválený podľa skautského rovnošatového predpisu.

Kód: 360/S
Baret US (Black)

Kód: 375/S
Ciapka bombonik biely
€10

Čiapka US námornícka, nazývaná aj bonbónik. Doplnok pre vodákov, jachtárov a námorníkov. Možno však použiť aj ako doplnok skautskej rovnošaty pre vodných skautov.

Kód: 24/S
Ciapka bombonik modry