Siltovka skautska lalia 1
€8

Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak skautskej ľalie. Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom.

3 - 7 dní
Kód: 28
Siltovka skautska vcielka 1
€7

Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak včielky (v tmavomodrej farbe). Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom.

Skladom  (2 ks)
Kód: 30
Siltovka vlca 1
€7

Päťpanelová šiltovka (od českého výrobcu Adler) z ťažkej brúsenej bavlny s obšívanými dierkami a prehnutým šiltom. V prednej časti šiltovky je vyšitý znak vĺčaťa. Zapínanie v zadnej časti šiltovky pomocou sťahovacieho pásika, ktorý sa zachytáva mosadzným klipom.

Skladom  (7 ks)
Kód: 29