Dotkni sa ma
€5

Tvorbe programu a osobnému rozvoju sa venuje viacero príručiek, problematiku duchovného rozvoja však rozoberajú len okrajovo. Publikácia Dotkni sa ma toto vákuum veľmi dobre vypĺňa.

Skladom  (1 ks)
Kód: 655
Medzinárodná dimenzia skautingu
€3

Prehľadne zostavená publikácia vysvetľuje základy o histórii, poslaní a aktivitách svetového skautského hnutia a medzinárodných skautských organizáciách - WOSM a WAGGGS.

Skladom  (121 ks)
Kód: 656
Príbehy ciest
€5

Pokračovanie úspešnej knihy "Dotkni sa ma" kňaza a skautského vodcu Andyho Legútkeho. Tak ako prvá kniha, aj toto vydanie je zamerané na duchovný rozvoj nielen skautských vedúcich. Veľa podnetných myšlienok si v tejto neveľkej brožúrke nájde naozaj každý.

Skladom  (2 ks)
Kód: 644
Skauting pro chlapce + DVD (české vydanie)
€13

Na svete existuje asi len niekoľko kníh, ktoré sú tak známe ako Skauting pre chlapcov. Táto Baden-Powellova kniha spustila v roku 1908 lavínu, ktorá sa valí dodnes.

Skladom  (1 ks)
Kód: 657
Skautské hnutí ve světě
€15

Kniha Skautské hnutí ve světě od autora Bruna Břečky je voľným pokračovaním "Kroniky Československého skautského hnutí".

Skladom  (5 ks)
Kód: 654