Cestička světlušek - stará

Kód: 625
Cestičkou světlušek - 1. díl
€5

Príručka pre svetlušky pomôže nováčikom zvládnuť prvé krôčiky po skautské chodníku. Kresliť a písať do knižky je nielen dovolené, ale priamo pozvané.

Kód: 639
Čolek a Žabka plují přes Atlantik (2. stupeň plavby) Kód: 634
Čolek a Žabka v Tichém oceánu (3. stupeň plavby) Kód: 635
Fundraisingové aktivity
€10

Kniha prináša nápady a námety ako hľadať sponzorov a získavať finančné prostriedky na podporu verejnoprospešných alebo dobročinných činností a aktivít.

Kód: 694
Klíčové kompetence a jejich rozvíjení
€16

Kľúčové kompetencie a životné zručnosti nám pomáhajú uplatniť sa a byť úspešný – v osobnom živote i zamestnaní. Učiť a rozvíjať kompetencie je nevyhnutné už od detstva.

Kód: 708
Kryštofovo údolí, putovaní časem a krajinou
€15

V pohnutých a úctyhodných osudoch obyvateľov jednej z najmalebnejších obcí ještedských hôr sa zrkadlí vývoj storočného osídlovania väčšiny severného českého pohraničia.

Kód: 687
Mauglí v džungli (2. stupeň stezky vlčat) Kód: 629
Mentoring - výchova k profesionálnímu dobrovoľníctví
€10,50

MENTORING - Výchova k profesionálnemu dobrovoľníctvu. Publikácia ukazuje profesionálne dobrovoľníctvo – mentoring – v jeho historickom vývoji, identifikuje nielen osvedčené modely jeho realizácie, ale aj súčasný stav poznania v oblasti výskumu efektivity mentoringových programov.

Kód: 709
Náš poklad
Posledné kusy Výpredaj
€5

Publikácia plná českých, moravských a sliezskych ľudových tradícií a zvykov, hier, porekadiel a nápadov ako obohatiť život v oddiele, škole i doma. Obsah je rozdelený podľa jednotlivých mesiacov v roku.

Skladom  (5 ks)
Kód: 667
Nováček světlušek

Kód: 626
O Lucince a kouzelné lucerně
€10

Kniha "O Lucince a kúzelné Lucerne" je kompletný príbeh, z ktorého vychádza nový symbolický rámec svetlušiek (včielok) v Českom Junákovi.

Kód: 636
Orbis Bene Vivendi
€7

Edícia Letokruhy - č. 3 - Erazim Kohák - Orbis Bene Vivend. Orbis Bene Vivendi čiže svet dobrého života. Pod týmto názvom sa skrýva čítanka textov popredného českého mysliteľa Erazima Koháka.

Kód: 689
Příručka instruktora zážitkových akcií
€11,90

Čo sú zážitkové akcie a aké majú ciele? Ako zorganizovať zážitkovú akciu? Ako funguje inštruktorský tím? Čo je to dramaturgia akcie? Ako dobre uviesť pocitový program? Ako riadiť diskusiu?

Kód: 713
Radcovský zápisník
€12

Radcovský zápisník je pripravený ako atraktívna a praktická príručka pre skautských radcov a radkyne s cieľom čo najviac im uľahčiť a skvalitniť ich prácu.

Kód: 669
Skauting pro chlapce + DVD (české vydanie)
€13

Na svete existuje asi len niekoľko kníh, ktoré sú tak známe ako Skauting pre chlapcov. Táto Baden-Powellova kniha spustila v roku 1908 lavínu, ktorá sa valí dodnes.

Kód: 657
Ďalšie produkty