Brožúra Neznáma krajina
€3

Druhý stupeň skautského chodníka. Pri zdolávaní 1. stupňa skautského chodníka budeš s priateľmi poznávať nepoznané teritóriá.

Skladom  (779 ks)
Kód: 648
Brožúra Slobodný lovec
€2,70

Dieťa sa postupne stáva Mauglím, ktorý sa sa ocitne uprostred džungle medzi zvieratami. Osvojí si ho vlčia svorka. Postupne objavuje tajomstvá džungle, stáva sa učenia-chtivým žiakom ako Mauglí. Jeho zvierací priatelia ho učia “byť lepším”.

Skladom  (467 ks)
Kód: 618
Brožúra Stúpanie na vrchol
€3

Tretí stupeň skautského chodníka. Po prebádaní Neznámej krajiny príde čas na zdolanie objavených výšin.

Skladom  (1024 ks)
Kód: 649
Brožúra Tajomná džungľa
€2,70

Skladom  (175 ks)
Kód: 617
Cestička světlušek - stará
€2,50

Kód: 625
Cestičkou světlušek - 1. díl
€5

Príručka pre svetlušky pomôže nováčikom zvládnuť prvé krôčiky po skautské chodníku. Kresliť a písať do knižky je nielen dovolené, ale priamo pozvané.

Kód: 639
Čolek a Žabka plují přes Atlantik (2. stupeň plavby) Kód: 634
Čolek a Žabka v Tichém oceánu (3. stupeň plavby) Kód: 635
Detské tábory - Bezpečnosť pri hrách a činnostiach
Posledné kusy
€8

Hlavnou témou knihy Detské tábory je bezpečnosti detí pri hrách a aktivitách. Ide o prvú publikáciu na trhu, ktorá v ucelenej forme prináša problematiku bezpečnosti na rôznych typoch akcií: na letných táboroch, na podujatiach v zime, pri mori a pri špecifických činnostiach ako vodáctvo, cykloturistika či streľba zo vzduchovky a luku.

Skladom  (11 ks)
Kód: 692
Dotkni sa ma
€5

Tvorbe programu a osobnému rozvoju sa venuje viacero príručiek, problematiku duchovného rozvoja však rozoberajú len okrajovo. Publikácia Dotkni sa ma toto vákuum veľmi dobre vypĺňa.

Kód: 655
Fundraisingové aktivity
€10

Kniha prináša nápady a námety ako hľadať sponzorov a získavať finančné prostriedky na podporu verejnoprospešných alebo dobročinných činností a aktivít.

Kód: 694
Klíčové kompetence a jejich rozvíjení
€16

Kľúčové kompetencie a životné zručnosti nám pomáhajú uplatniť sa a byť úspešný – v osobnom živote i zamestnaní. Učiť a rozvíjať kompetencie je nevyhnutné už od detstva.

Kód: 708
Kryštofovo údolí, putovaní časem a krajinou
€15

V pohnutých a úctyhodných osudoch obyvateľov jednej z najmalebnejších obcí ještedských hôr sa zrkadlí vývoj storočného osídlovania väčšiny severného českého pohraničia.

Kód: 687
Mauglí v džungli (2. stupeň stezky vlčat) Kód: 629
Medzinárodná dimenzia skautingu
€3

Prehľadne zostavená publikácia vysvetľuje základy o histórii, poslaní a aktivitách svetového skautského hnutia a medzinárodných skautských organizáciách - WOSM a WAGGGS.

Skladom  (121 ks)
Kód: 656
Mentoring - výchova k profesionálnímu dobrovoľníctví
€10,50

MENTORING - Výchova k profesionálnemu dobrovoľníctvu. Publikácia ukazuje profesionálne dobrovoľníctvo – mentoring – v jeho historickom vývoji, identifikuje nielen osvedčené modely jeho realizácie, ale aj súčasný stav poznania v oblasti výskumu efektivity mentoringových programov.

Kód: 709
Náš poklad
Posledné kusy Výpredaj
€5

Publikácia plná českých, moravských a sliezskych ľudových tradícií a zvykov, hier, porekadiel a nápadov ako obohatiť život v oddiele, škole i doma. Obsah je rozdelený podľa jednotlivých mesiacov v roku.

Skladom  (5 ks)
Kód: 667