Nášivka Odborka Filmár - červený lem

• Viem skomprimovať video pre požadované služby: full hd, hd ready, VGA.
  • Viem, akú moduláciu zvuku mám použiť, aby som dosiahol podvodný zvukový efekt.
  • Viem využívať audiovizuálne efekty.
  • Natáčal som scénu aspoň s dvoma kamerami. Pri strihaní som využil obidva zábery.
  • S družinou sme natočili dva krátke filmy(5-10min) na dva rôzne žánre, ktoré sme následne premietli oddielu, zboru.
  • Vytvoril som timelapse video z troch hodín natáčania, napríklad západu slnka, sneženia alebo horenia ohňa.
  • Strihal som video na pomalú hudbu a na rýchlu hudbu.
  • Viem narábať s rýchlosťou videa, viem, kedy je vhodné snímok spomaliť a opačne kedy zrýchliť.
  • Viem správne určiť dĺžku záberu tak, aby nebol zbytočne dlhý  alebo veľmi krátky.
  • Viem, načo sa využíva svetlo pri filme a využívam ho správne.
  • Uploadol som mnou vytvorené video na internetovú službu a videlo ho aspoň 200 ľudí.