Nášivka Odborka Fotograf - zelený stupeň

28.10.2019

• Družine predstavím fungovanie môjho fotoaparátu, vysvetlím použitie rôznych jeho funkcií (napr. krajina, portrét, šport, makro, auto, Av, Tv, M, nastavenie blesku a pod.)
  • Viem si stiahnuť fotografie do počítača, vytriediť dobré snímky a pripraviť ich na tlač do minilabu.
  • Aspoň 3 mesiace dokumentujem činnosť mojej družiny (min. 100 zaujímavých fotografií). Fotografie zoradím do prehľadného fotoarchívu.
  • Fotograficky som podrobne zdokumentoval jednu väčšiu oddielovú (zborovú) akciu a svoje fotografie som vystavil v klubovni alebo prezentoval v oddielovom časopise.
  • Nafotil som 5 portrétov, 5 krajiniek a 5 zátiší. Každej fotografii som priradil názov a v rámci malej výstavy v klubovni som ich predstavil družine/oddielu.
  • Navštívil som aspoň jednu výstavu fotografií.