Nášivka Odborka Hráč spoločenských hier - červený lem

• Zahrám si aspoň jednu spoločenskú hru z kategórií: postrehová, RPG-hra na hrdinov, kooperatívna, kocková, hra pre fajnšmekrov (dlhšia ako 2 hodiny).
  • Usporiadam s priateľmi hranie spoločenských hier v kostýmoch, ktoré tematicky sedia ku danej hre (napríklad kartová hra Bang! vo western kostýmoch).
  • Pre zbor usporiadam turnaj vo vybraných spoločenských hrách, kde som pripravil bodovacie tabuľky, systém turnaja a ceny pre víťazov.
  • Z rebríčka hier najznámejšej webovej stránky o spoločenských hrách www.boardgamegeek.com vyskúšam hrať aspoň 8 hier z prvej 200-ky.
  • Minimálne 2 moje obľúbené spoločenské hry graficky a systémovo vylepším (prispôsobenie pravidiel,  vlastné figúrky, doplnenie herného plánu, špeciálne vylepšenia).
  • Počas 3 mesiacov pravidelne aspoň raz týždenne hrám spoločenské hry.
  • Oboznámim sa s históriou spoločenských hier a s najznámejšími autormi a firmami vyrábajúcimi spoločenské hry u nás a vo svete.
  • Napíšem recenzie a hodnotenia aspoň na 12 spoločenských hier, ktoré som hral a tieto recenzie umiestnim buď na fóra, alebo stránky venujúce sa spoločenským hrám. Na požiadanie dokážem odporučiť rôzne spoločenské hry podľa veku, dĺžky trvania, počtu hráčov a herného mechanizmu.
  • Získam pre oddiel aspoň 3 spoločenské hry, ktoré môžeme spoločne hrať na akciách.