Nášivka Odborka Organizátor hier - červený stupeň

24.05.2019

• Spoluorganizoval som dlhodobejšiu etapovú hru.
  • Viedol  som aspoň jednu hru z každej z nasledovných oblastí: nočnú hru, mestskú hru, bojovku, hru na rozvoj zmyslov, vedomostnú aktivitu, výtvarnú aktivitu, športovú hru, ekohru a dumku.
  • V každej zo šiestich oblastí skautských stupňov som vymyslel aspoň jednu aktivitu.
  • Pre oddiel som pripravil zoznam dobrých kníh, materiálov, či webstránok, z ktorých sa dajú čerpať nápady a námety na hry, aj s krátkou recenziou.
  • Mám databázu aspoň 50 hier pre oddiel a družinu, vrátane mojich vlastných hier.
  • Vymyslel som si tri vlastné aktivitové karty. Uviedol som ich v oddiele a potom som požiadal ostatných o hodnotenie. Ich pripomienky som zapracoval do môjho nápadu a aktivity som pridal do databázy hier na www.scouting.sk
  • Pred náročnejšími hrami som premyslel možné riziká a informoval hráčov, aké zásady bezpečnosti treba dodržiavať.