Nášivka Odborka Tanečník spoločenských tancov - červený stupeň

• Ovládam kroky štyroch náročnejších spoločenských tancov : jive, quickstep, salsa, tango, rumba,...
  • Odtancoval som s partnerom/kou 3x každý z vybraných náročnejších spoločenských tancov.
  • Vytvoril som vlastnú jednoduchú choreografiu z najmenej 8 tanečných figúr a predviedol ju verejnosti (ples, Deň matiek, Skautské Vianoce,...)
  • Poznám všetky prvky riadnej tanečnej rozcvičky a 1x som túto rozcvičku precvičil s oddielom.
  •  Zorganizujem aspoň 2-hodinový tanečný workshop pre oddiel alebo zbor
  • Zúčastnil som sa skautskej tanečnej akcie (skautské plesy, Scout Dance Academy apod.)
  • S profesionálným tanečníkom som buď urobil interview pre časopis alebo webstránku (zborovú, Médium) alebo som ho pozval na diskusiu s družinou/oddielom
  • Pre chlapcov: pozval som skautku na tanečnú akciu a venoval sa jej celý večer, Pre dievčatá: prijala som pozvanie na ples a uviazala partnerovi kravatu ALEBO naučila som tanečného začiatočníka tancovať jeden spoločenský tanec.