Nášivka Odborka Výtvarník - červený stupeň

• Nakreslil som dve kresby zaoberajúce sa perspektívou:
     - zátišie zostavené z predmetov čistých geometrických tvarov;
     - jednoduchá architektúra.
  • Namaľoval som štyri ľubovoľné motívy v duchu rôznych maliarskych smerov (realizmus, impresionizmus, expresionizmus, kubizmus, futurizmus).
  • Vytvoril som dva netradičné reklamné plagáty. Urobil som reprodukciu maliarskeho diela a do maľby som doplnil reklamný výrobok (napr. Mona Lisa so slúchadlami Philips, Van Goghova izba s cenovkami nábytku - katalóg IKEA a pod.)
  • Vytvoril som kolekciu šperkov (min. 7 ks) z ľubovoľného dostupného materiálu (drevo, medené drôty, tepané pliešky, korálky, povrázky, modelovacie hmoty, hlina). Alebo som vyrobil zdobené predmety pre oddielové rituály, hry (kalumet - indiánska fajka, počítacie drievka, indiánske kocky, pamätné placky a pod.) v podobnom rozsahu.
  • Zhotovil som tri práce s rovnakou témou rôznymi netradičnými technikami (linoryt, sadroryt, batikovanie, frotáž, koláž, dekoláž, fumáž, kašetáž).
  • Vytvoril som ilustrácie do troch čísiel oddielového (zborového) časopisu alebo som na počítači graficky spracoval - zalomil jedno číslo časopisu.
  • Na tábore som pripravil väčšiu výtvarnú aktivitu pre oddiel.
  • Urobil som malú výstavku svojich diel.