Turban kožený Baden - Powell
€4,60

Kožený turban na skautskú šatku s ražbou Baden - Powella.

Skladom  (3 ks)
Kód: 48
Turban kožený World Scout (trojcípy)
€4,50

Kožený turban trojcípy na skautskú šatku s ražbou loga svetovej skautskej organizácie

Kód: 70
Tkaná nášivka Lord Baden-Powell of Gilwell
€2,50

Tkaná nášivka s motívom Lord Baden-Powell of Gilwell je vhodná ako doplnok pre rôzne druhy oblečenia, batohov alebo na označenie deky.

Skladom  (13 ks)
Kód: 56
WSS - Klopový odznak - Svetová skautská ľalia 2 Kód: 40
WSS - Klopový odznak - WOSM
€2,50

Skladom  (558 ks)
Kód: 41
i.SCOUT odznak
€2

Odznak i.SCOUT. Nosením tohto jednoduchého a štýlového módneho doplnku prezentujete a podporujete skauting kdekoľkovek, kde sa práve nachádzate.

Skladom  (8 ks)
Kód: 51
Kniha "The 175 Best camp games"
€20

Kniha "The 175 Best camp games" je užitočnou pomôckou pre vodcov a vedúcich vĺčat, včielok a skautov.

Kód: 61
i.SCOUT zápisník 9,5 x 7 cm
Akcia
€5
€4
(–20 %)

Malý zápisník i.SCOUT vo formáte 9,5 x 7 cm so špirálovou drôtenou väzbou a plastovým obalom a logom i.SCOUT. Zaznamenávaj si svoje myšlienky, nápady, kresby a oveľa viac! Buď štýlový ako je štýlový tento zápisník.

Kód: 53
Vlajka World Scout 150 x 90 cm
€17

Vlajka s logom svetovej skautskej organizácie.

Kód: 76
World Scout Multipurpose Neck Tube (multifunkčná šatka)
€14

Jednoduchá multifunkčná šatka "tunel" na univerzálne použitie s dizajnom loga a nápisu svetovej skautskej organizácie.

Kód: 78
World Scouts - reflexná šatka (Fialová)
€8

Chcete byť viditeľný nielen cez deň, ale aj v noci? Tak potom reflexná šatka je to pravé pre vás.

Kód: 57
World Scouts 4 GB USB kľúč
€15

Silikónový USB kľúč na zápästie s kapacitou 4 GB.

Kód: 69
World scout Firesteel - kresadlo
€10

Kresadlo World Scout Firesteel s fialovou farbou rukoväte (oficiálna farba medzinárodnej skautskej organizácie WOSM) a s potlačou ľalie svetovej organizácie. Kresadlo má zároveň kovové "škrkadlo", na ktorom je mierka pre meranie vzdialeností na mape a otvarák na fľaše.

Kód: 49
World Scouts - batoh na notebook 35 litrov
€42

Štýlový batoh na notebook s objemom 35 litrov v čierno-fialovej farbe svetovej skautskej organizácie.

Kód: 62
14 položiek celkom