Tkaná nášivka Lord Baden-Powell of Gilwell
€2,50

Tkaná nášivka s motívom Lord Baden-Powell of Gilwell je vhodná ako doplnok pre rôzne druhy oblečenia, batohov alebo na označenie deky.

Skladom  (13 ks)
Kód: 56
Kniha "The 175 Best camp games"
€20

Kniha "The 175 Best camp games" je užitočnou pomôckou pre vodcov a vedúcich vĺčat, včielok a skautov.

Kód: 61
i.SCOUT zápisník 9,5 x 7 cm
Akcia
€5
€4
(–20 %)

Malý zápisník i.SCOUT vo formáte 9,5 x 7 cm so špirálovou drôtenou väzbou a plastovým obalom a logom i.SCOUT. Zaznamenávaj si svoje myšlienky, nápady, kresby a oveľa viac! Buď štýlový ako je štýlový tento zápisník.

Kód: 53
World Scout Multipurpose Neck Tube (multifunkčná šatka)
€14

Jednoduchá multifunkčná šatka "tunel" na univerzálne použitie s dizajnom loga a nápisu svetovej skautskej organizácie.

Kód: 78
World Scouts - reflexná šatka (Fialová)
€8

Chcete byť viditeľný nielen cez deň, ale aj v noci? Tak potom reflexná šatka je to pravé pre vás.

Kód: 57
World Scouts 4 GB USB kľúč
€15

Silikónový USB kľúč na zápästie s kapacitou 4 GB.

Kód: 69
World Scouts - batoh na notebook 35 litrov
€42

Štýlový batoh na notebook s objemom 35 litrov v čierno-fialovej farbe svetovej skautskej organizácie.

Kód: 62
7 položiek celkom