Nášivka - Vlčie mláďa
€1,50

Programová nášivka pre vlčiacky a včielkarsky program v Slovenskom skautingu - 1. stupeň napredovania (1. časť)

Skladom  (8 ks)
Kód: 199
Nášivka - Tajomná džungľa
€1,50

Programová nášivka pre vlčiacky a včielkarsky program v Slovenskom skautingu - 1. stupeň napredovania (2. časť)

Kód: 200
Nášivka - Slobodný lovec
€1,50

Programová nášivka pre vlčiacky a včielkarsky program v Slovenskom skautingu - 2. stupeň napredovania (1. časť)

Skladom  (8 ks)
Kód: 201
Nášivka - Mauglí človek
€1,50

Programová nášivka pre vlčiacky a včielkarsky program v Slovenskom skautingu - 2. stupeň napredovania (2. časť)

Skladom  (18 ks)
Kód: 202
Nášivka - Neznáma krajina
€1,30

Programová nášivka pre skautský program v Slovenskom skautingu - 1. stupeň napredovania. Nášivku si je možné našiť na skautskú košeľu už počas plnenia skautského programu (stupeň Nováčik).

Skladom  (3 ks)
Kód: 196
Nášivka - Stúpanie na vrchol
€1,30

Programová nášivka pre skautský program v Slovenskom skautingu - 2. stupeň napredovania. Nášivku si je možné našiť na skautskú košeľu už počas plnenia skautského programu (stupeň Neznáma krajiina).

Skladom  (31 ks)
Kód: 197
Nášivka - Vrchol
€1,30

Programová nášivka pre skautský program v Slovenskom skautingu - 3. stupeň napredovania. Nášivku si je možné našiť na skautskú košeľu po spnení skautského programu (stupeň Stúpanie na vrchol).

Skladom  (3 ks)
Kód: 198
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (1. stupeň)
€1

7 ľalií je ocenenie, ktoré sa udeľuje za aktivitu, prejavenú snahu a ochotu nad rámec bežných povinností. Ocenený nemusí dosahovať skvelé výsledky - oceňuje sa snaha, aktivita a ochota. Nie je to ocenenie ani charakterových alebo povahových vlastností ako Rytierske stužky.

Kód: 209
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (2. stupeň)
€1,05

Kód: 210
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (3. stupeň)
€1,10

Kód: 211
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (4. stupeň)
€1,15

Kód: 212
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (5. stupeň)
€1,20

Kód: 213
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (6. stupeň)
€1,25

Kód: 214
Nášivka - Ocenenie 7 ľalií (7. stupeň)

Kód: 215
Nášivka - NOX
€2

Voľný programový modul Slovenského skautingu je zameraný na rozvoj outdoorových schopností a prehĺbenie vzťahu k prírode cez pravidelné prenocovanie pod hviezdnou oblohou.

Skladom  (5 ks)
Kód: 216
€2

Voľný programový modul Slovenského skautingu určený najmä pre roverov a roverky, ktorý svojou náročnosťou prevyšuje pôvodný NOX s neoficiálnym heslom: „Zime sa už nevyhneš!“

Skladom  (5 ks)
Kód: 217
Nášivka - Bobríci (mriežka)
€1,50

Nášivka, ktorá slúži k plneniu voľného programového modulu Slovenského skautingu - Bobríci.

Kód: 203
Nášivka - Vlčí skaut
€2

Ocenenie Vlčí skaut je najvyššie ocenenie v Slovenskom skautingu, ktoré môže vĺča alebo včielka získať. Kritéria na jeho získanie sú jednoduché, ale na jeho plnenie treba dostatok času. Deti sa musia snažiť a dlhodobo na sebe pracovať plnením rôznych odboriek a výziev.

Skladom  (7 ks)
Kód: 218