Rady skautským vodcom
€3

Táto knižka sa radí ku skautskej klasike v tom najlepšom zmysle slova. Práve z nej pochádzajú mnohé známe Baden-Powellove citáty. Je to útla brožúrka, no BP sa aj tak obával, či nie je pre čitateľov pridlhá.

Skladom  (62 ks)
Kód: 699
Príručka pre vodcov vĺčat
€8

Obsah tejto plnofarebnej príručky vypracovala programová rada na základe medzinárodnej Príručky pre vodcov vĺčat. Nejde o čítanie na jedno posedenie, ale o dlhodobého pomocníka, ku ktorému sa budete počas roka mnohokrát vracať.

Skladom  (123 ks)
Kód: 697
Radcovský zápisník
€12

Radcovský zápisník je pripravený ako atraktívna a praktická príručka pre skautských radcov a radkyne s cieľom čo najviac im uľahčiť a skvalitniť ich prácu.

Skladom  (1 ks)
Kód: 669
Detské tábory - Bezpečnosť pri hrách a činnostiach
Posledné kusy
€8

Hlavnou témou knihy Detské tábory je bezpečnosti detí pri hrách a aktivitách. Ide o prvú publikáciu na trhu, ktorá v ucelenej forme prináša problematiku bezpečnosti na rôznych typoch akcií: na letných táboroch, na podujatiach v zime, pri mori a pri špecifických činnostiach ako vodáctvo, cykloturistika či streľba zo vzduchovky a luku.

Skladom  (11 ks)
Kód: 692
Fundraisingové aktivity
€10

Kniha prináša nápady a námety ako hľadať sponzorov a získavať finančné prostriedky na podporu verejnoprospešných alebo dobročinných činností a aktivít.

Skladom  (2 ks)
Kód: 694
Skautský oddíl III.
€5

Posledný diel z trilógie o skautskom oddiele, ktorý sa zaoberá predovšetkým praktickými činnosťami v oddieli...

Skladom  (3 ks)
Kód: 664
Syndróm vyhoření v práci a v osobním životě
€9

Kniha je písaná pre čitateľov, ktorí pociťujú stavy únavy a vyčerpania, ale tiež pre tých, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho života.

Skladom  (1 ks)
Kód: 700