Brožúra Neznáma krajina
€3

Druhý stupeň skautského chodníka. Pri zdolávaní 1. stupňa skautského chodníka budeš s priateľmi poznávať nepoznané teritóriá.

Skladom  (779 ks)
Kód: 648
Brožúra Stúpanie na vrchol
€3

Tretí stupeň skautského chodníka. Po prebádaní Neznámej krajiny príde čas na zdolanie objavených výšin.

Skladom  (1024 ks)
Kód: 649
Sprievodca odborkou Organizátor hier
€3

Ako urobiť dobrú hru tak, aby mojich členov bavila a zároveň aby sa aj niečo nové naučili? V tejto jednej vete je veľmi, ale veľmi zjednodušene zhrnutý sprievodca Organizátorom hier.

Skladom  (218 ks)
Kód: 652
Sprievodca odborkou Cyklista
€3

Sprievodca odborkou Cyklista je vynikajúca príručka s množstvom originálnych fotografií z downhillovej trate, sprievodných obrázkov a popisov.

Skladom  (363 ks)
Kód: 650
Sprievodca odborkou Internet
€3

Prvá príručka zo série sprievodcov odborkami Slovenského skautingu ponúka základné a prehľadné informácie o spôsobe vyhľadávania informácií, obrázkov, dopravného spojenia a plánovania si cesty na internete či ochrane svojho počítača pred rôznymi vírusmi.

Skladom  (347 ks)
Kód: 651
Spravme si skautský projekt
Výpredaj
€3

Aký projekt môže byť skautským projektom, čo ponúka projektový prístup a čo zahŕňa?

Skladom  (108 ks)
Kód: 653