skautska kosela panska 1b
€23

Skautská rovnošatová košeľa v pánskom strihu, dostupná vo veľkostiach od 37 po 43. Košeľa je vyrobená podľa skautského rovnošatového predpisu, v pieskovej farbe, pričom látka je už z výroby predpraná a preto je jej zrážanlivosť pri ďalšom praní len +-2 %. Košeľa má na ramenách a v hornej časti chrbátu zdvojenú látku. Zároveň je po celom obvode košele dvojité prešitie.

2 - 3 týždne
Kód: 1/37
skautska kosela 7
€24

Skautská rovnošatová košeľa v dámskom strihu, dostupná vo veľkostiach od 36 po 44. Košeľa je vyrobená podľa skautského rovnošatového predpisu, v pieskovej farbe, pričom látka je už z výroby predpraná a preto je jej zrážanlivosť pri ďalšom praní len +-2 %. Košeľa má na ramenách a v hornej časti chrbátu zdvojenú látku. Zároveň je po celom obvode košele dvojité prešitie. Z podpažia smerom k hrudníku je košeľa zúžená odševkami.

2 - 3 týždne
Kód: 2/38
skautska kosela detska 1
€22

Skautská rovnošatová košeľa v detskom unisex strihu, dostupná vo veľkostiach od 140 po 164. Košeľa je vyrobená podľa skautského rovnošatového predpisu, v pieskovej farbe, pričom látka je už z výroby predpraná a preto je jej zrážanlivosť pri ďalšom praní len +-2 %. Košeľa má na ramenách a v hornej časti chrbátu zdvojenú látku. Zároveň je po celom obvode košele dvojité prešitie.

Skladom  (2 ks)
Kód: 3/152
Gombik skautsky maly
Výpredaj
€0,10

Gombík na skautskú košeľu (pánsky strih) - používa sa len na košeliach (starší model/strih - vyrábaný do roku 2014) od veľkosti 38+ a len na rozparok na rukáve (nad manžetou). Skautská košeľa je dodávaná už s našitými gombíkmi, tieto gombíky slúžia len ako náhradné napr. pri odtrhnutí alebo strate gombíka.

Skladom  (427 ks)
Kód: 5
Gombik vodacky maly
Výpredaj
€0,15

Gombík na skautskú vodácku košeľu - používa sa len na košeliach od veľkosti 38+ a len na rozparok na rukáve (nad manžetou).

Skladom  (396 ks)
Kód: 6