Narodna satka 2
Náš tip
€5

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. "Národná skautská šatka" - šatka, ktorá sa používa prevažne pri zahraničných skautských akciách, napr. jamboree. Farebné prevedenie šatky symbolizuje štátne farby Slovenskej republiky. V cípe šatky je vyšitý nápis "Slovakia" s logom tatranských štítov.

Kód: 7
Skautska satka zlty lem final 2
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka hnedej farby so žltým lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú vĺčatá a včielky.

Kód: 9
satka zeleny lem
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka hnedej farby so zeleným lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú skauti a skautky.

Kód: 8
Skautska satka fialovy lem final 2
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka hnedej farby s fialovým lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú rangeri a rangerky.

Kód: 13
Skautska satka cerveny lem final 2
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka hnedej farby s červeným lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú roveri a roverky.

Kód: 10
Skautska satka modry lem final 2
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka hnedej farby s modrým lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú dospelí v skautingu a priaznivci skautingu, ktorí nemajú činovnícku funkciu.

Kód: 12
satka biely lem
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Šatka hnedej farby s bielym lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú skautskí činovníci, ktorí neabsolvovali lesnú školu.

Skladom  (1 ks)
Kód: 11
Satka fialova
€3,50

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka fialovej farby bez lemovania pre absolventov rangerskej líderskej školy v Slovenskom skautingu. Šatka sa používa v kombinácii s nášivkou "Líderská rangerská škola".

Kód: 15
Skautska satka celozlta final 2
€3,50

Skautská šatka celožltej farby bez lemovania. Nejde o oficiálnu skautskú šatku, ktorá by bola schválená v rámci skautského rovnošatového predpisu. Je však alternatívou a ponukou pre vĺčatá a včielky.

Skladom  (3 ks)
Kód: 17
satka vodni skauti
€3,50

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka bledomodrej farby bez lemovania pre vodných skautov.

Skladom  (1 ks)
Kód: 16
Skautska satka celoseda final 2
€3,50

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka šedej farby bez lemovania pre absolventov lesnej školy v Slovenskom skautingu. Šatka sa používa v kombinácii s nášivkou "Lesná škola típí".

Skladom  (2 ks)
Kód: 14
Skautská šatka - žltý lem + výšivka včielka 1
€5

Skautská šatka hnedej farby so žltým lemovaním po všetkých troch stranách. V cípe šatky je výšivka včielky. Nejde o oficiálnu šatku, ktorá by bola schválená v rámci skautského rovnošatového predpisu. Je však alternatívou a ponukou pre vĺčatá a včielky.

Kód: 45
Skautská šatka - žltý lem + výšivka včielka 2
€5

Skautská šatka hnedej farby so žltým lemovaním po všetkých troch stranách. V cípe šatky je výšivka včielky v plaste. Nejde o oficiálnu šatku, ktorá by bola schválená v rámci skautského rovnošatového predpisu. Je však alternatívou a ponukou pre vĺčatá a včielky

Kód: 46
Skautska satka zlty lem vlca
€5

Neoficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka hnedej farby so žltým lemovaním po všetkých troch stranách a s výšivkou vĺčaťa v cípe šatky. Túto skautskú šatku môžu používať vĺčatá.

Kód: 23
Turban trojity final 2
€1,60

Turban (pletenec), ktorý sa používa na spojenie dvoch cípov skautskej šatky, je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože, pričom pletenec má 3 prúžky (3 závity).

Skladom  (2 ks)
Kód: 18
Turban dvojity hnedy final 2
€1,30

Turban (pletenec) tmavohnedej farby je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože, pričom pletenec má 2 prúžky (2 závity). Turban sa používa na spojenie dvoch cípov skautskej šatky.

Skladom  (10 ks)
Kód: 42