Narodna satka 2
€5

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. "Národná skautská šatka" - šatka, ktorá sa používa prevažne pri zahraničných skautských akciách, napr. jamboree. Farebné prevedenie šatky symbolizuje štátne farby Slovenskej republiky. V cípe šatky je vyšitý nápis "Slovakia" s logom tatranských štítov.

Skladom  (19 ks)
Kód: 7
satka biely lem
€4

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Šatka hnedej farby s bielym lemovaním po všetkých troch stranách. Túto skautskú šatku používajú skautskí činovníci, ktorí neabsolvovali lesnú školu.

Skladom  (1 ks)
Kód: 11
Skautska satka celozlta final 2
€3,50

Skautská šatka celožltej farby bez lemovania. Nejde o oficiálnu skautskú šatku, ktorá by bola schválená v rámci skautského rovnošatového predpisu. Je však alternatívou a ponukou pre vĺčatá a včielky.

Skladom  (3 ks)
Kód: 17
Skautska satka celoseda final 2
€3,50

Oficiálna skautská šatka používaná Slovenským skautingom. Skautská šatka šedej farby bez lemovania pre absolventov lesnej školy v Slovenskom skautingu. Šatka sa používa v kombinácii s nášivkou "Lesná škola típí".

Skladom  (12 ks)
Kód: 14