MIL-TEC

Webová stránka značky: MIL-TEC

MIL-TEC - Boatman's píšťalka poniklovaná
€6,50

Klasická námornícka signálna píšťalka, ktorá vydáva veľmi ostrý a ďaleko počuteľný zvuk.

Skladom  (2 ks)
Kód: 564
MIL-TEC - Vodcovská píšťalka BOBBY
€8

Celokovová signálna píšťalka pre skautských vodcov zn. "BOBBY".

Skladom  (6 ks)
Kód: 566
Baret BW (Čierny)
€21

Kvalitný baret od nemeckého výrobcu MIL-TEC. Tento typ baretu je používaný BW nemeckou armádou. Možno ho používať aj ako skautský baret schválený podľa skautského rovnošatového predpisu.

Skladom  (1 ks)
Kód: 366/56
Baret BW (Korálovo červený)

2 - 3 týždne
Kód: 363/56
Baret BW bledoolivový

2 - 3 týždne
Kód: 372/56
Baret BW BORDEAUX (Bordový)

Skladom
Kód: 369/56
Ciapka bombonik biely
€10

Čiapka US námornícka, nazývaná aj bonbónik. Doplnok pre vodákov, jachtárov a námorníkov. Možno však použiť aj ako doplnok skautskej rovnošaty pre vodných skautov.

Skladom  (1 ks)
Kód: 24/S