Slovenský skauting

Webová stránka značky: Slovenský skauting

Brožúra Neznáma krajina
€3

Druhý stupeň skautského chodníka. Pri zdolávaní 1. stupňa skautského chodníka budeš s priateľmi poznávať nepoznané teritóriá.

Skladom  (779 ks)
Kód: 648
Brožúra Slobodný lovec
€2,70

Dieťa sa postupne stáva Mauglím, ktorý sa sa ocitne uprostred džungle medzi zvieratami. Osvojí si ho vlčia svorka. Postupne objavuje tajomstvá džungle, stáva sa učenia-chtivým žiakom ako Mauglí. Jeho zvierací priatelia ho učia “byť lepším”.

Skladom  (467 ks)
Kód: 618
Brožúra Stúpanie na vrchol
€3

Tretí stupeň skautského chodníka. Po prebádaní Neznámej krajiny príde čas na zdolanie objavených výšin.

Skladom  (1024 ks)
Kód: 649
Brožúra Tajomná džungľa
€2,70

Skladom  (175 ks)
Kód: 617
Dotkni sa ma
€5

Tvorbe programu a osobnému rozvoju sa venuje viacero príručiek, problematiku duchovného rozvoja však rozoberajú len okrajovo. Publikácia Dotkni sa ma toto vákuum veľmi dobre vypĺňa.

Skladom  (1 ks)
Kód: 655
Medzinárodná dimenzia skautingu
€3

Prehľadne zostavená publikácia vysvetľuje základy o histórii, poslaní a aktivitách svetového skautského hnutia a medzinárodných skautských organizáciách - WOSM a WAGGGS.

Skladom  (121 ks)
Kód: 656
Príbehy ciest
€5

Pokračovanie úspešnej knihy "Dotkni sa ma" kňaza a skautského vodcu Andyho Legútkeho. Tak ako prvá kniha, aj toto vydanie je zamerané na duchovný rozvoj nielen skautských vedúcich. Veľa podnetných myšlienok si v tejto neveľkej brožúrke nájde naozaj každý.

Skladom  (2 ks)
Kód: 644
Príručka pre vodcov vĺčat
€8

Obsah tejto plnofarebnej príručky vypracovala programová rada na základe medzinárodnej Príručky pre vodcov vĺčat. Nejde o čítanie na jedno posedenie, ale o dlhodobého pomocníka, ku ktorému sa budete počas roka mnohokrát vracať.

Skladom  (123 ks)
Kód: 697
Rady skautským vodcom
€3

Táto knižka sa radí ku skautskej klasike v tom najlepšom zmysle slova. Práve z nej pochádzajú mnohé známe Baden-Powellove citáty. Je to útla brožúrka, no BP sa aj tak obával, či nie je pre čitateľov pridlhá.

Skladom  (58 ks)
Kód: 699
Roverský pas + pasová knižka
€3

Roverský pas - výchovný program pre roverov, ktorý nadväzuje na program vĺčat a skautov.

Skladom  (143 ks)
Kód: 683
Spravme si skautský projekt
Výpredaj
€3

Aký projekt môže byť skautským projektom, čo ponúka projektový prístup a čo zahŕňa?

Skladom  (108 ks)
Kód: 653
Sprievodca odborkou Cyklista
€3

Sprievodca odborkou Cyklista je vynikajúca príručka s množstvom originálnych fotografií z downhillovej trate, sprievodných obrázkov a popisov.

Skladom  (363 ks)
Kód: 650
Sprievodca odborkou Internet
€3

Prvá príručka zo série sprievodcov odborkami Slovenského skautingu ponúka základné a prehľadné informácie o spôsobe vyhľadávania informácií, obrázkov, dopravného spojenia a plánovania si cesty na internete či ochrane svojho počítača pred rôznymi vírusmi.

Skladom  (347 ks)
Kód: 651
Sprievodca odborkou Organizátor hier
€3

Ako urobiť dobrú hru tak, aby mojich členov bavila a zároveň aby sa aj niečo nové naučili? V tejto jednej vete je veľmi, ale veľmi zjednodušene zhrnutý sprievodca Organizátorom hier.

Skladom  (218 ks)
Kód: 652